+ Radyo Ekle

Efkar Radyo Hakkında Kısa Bilgi:

Efkar Radyo

Efkar FM: Duygusal Müziğin Kalbi

Efkar FM, Türkiye'nin önde gelen duygusal müzik radyo istasyonlarından biridir. İstanbul merkezli olan Efkar FM, Türkiye genelinde birçok şehirde yayın yapmaktadır ve 91.0 FM frekansında dinleyicilere ulaşmaktadır. Efkar FM, 2005 yılında kurulmuş olup, Türkiye'nin duygusal müzik ihtiyacını karşılamak için yola çıkmıştır.

Haftanın her günü, 24 saat boyunca dinleyicilere kesintisiz bir müzik ziyafeti sunmaktadır. Geniş müzik arşiviyle her türden duygusal şarkıya yer veren Efkar FM, dinleyicilerin isteklerine ve beklentilerine cevap vermektedir.

Online ve FM Yayını

Efkar FM, hem online platformlarda hem de FM bandında yayın yapmaktadır. İnternet üzerinden ulaşılabilen online yayınlarla, Türkiye'nin her yerinden ve dünyanın dört bir yanından dinleyicilere ulaşmaktadır. Ayrıca, 91.0 FM frekansında yayın yapan Efkar FM, İstanbul ve çevresindeki dinleyicilere geleneksel radyo yayını ile hizmet vermektedir.

Duygusal Müziğin Sesi

Efkar FM, duygusal müziğin kalbi olarak dinleyicilerin favori adresi olmayı sürdürmektedir. Kurulduğu günden bu yana, dinleyicilere duygusal anlar yaşatmayı ve kalplerde iz bırakmayı hedefleyen Efkar FM, her geçen gün genişleyen dinleyici kitlesiyle Türkiye'nin duygusal müzik ihtiyacını karşılamaya devam etmektedir.

Efkar Radyo Kelimeler;

  • Efkar Radyo
  • Efkar Radyo dinle
  • Efkar Radyo canlı dinle
  • Efkar Radyo radyo dinle
  • Canlı Efkar Radyo dinle

«
Efkar Radyo
»
Popüler Radyo Yayınları
CRL