+ Radyo Ekle

SlowTürk Hakkında Kısa Bilgi:

Sloganı ile kendine davet eden Slow Türk 'Aşkın Frekansı' gibi ilgi çekici bir nida ile dinleyenlerini ulaşır. Kanal ulusal bir radyo kuruluşudur. Klasik ve yep yeni slow şarkıları bir arada bulabileceğimiz bir müzik kanalı olan Slow Türk ünlü konuklarıyla da izleyici kitlesini arttırır.

SlowTürk

Duygusal şarkı paylaşımı yapan radyo kanalları arasında bulunan SlowTürk, yayınlarında 95.4 frekansını kullanmaktadır. Radyonun senelik olarak gerçekleştirdiği güncellemeler neticesinde frekanslarda birkaç değişim yaşanabilmektedir. Ancak günümüzdeki radyo vericilerinin otomatik ayar yapma özelliklerinden dolayı, değişimler anında algılanarak kesintisiz yayınlar sürdürülebilmektedir. Radyo, sadece frekanslı olarak değil online yayınlar da yapabildiği için dünyanın her yerinden SlowTürk dinlemek mümkün olmaktadır.
2005 yılından beridir yayınlarına ara vermeyen SlowTürk radyonun müzik anlayışı oldukça farklıdır. Radyo içerisinde sadece gündemdeki slow müziklerin nabzı tutulmamaktadır. Eskileri yâd etmek için geçmiş yıllarda çıkmış olan duygusal parçalar da SlowTürk frekansları üzerinden dinleyiciler ile buluşmaktadır. Yayın akışı haftanın her gününe özel programlar eklenmesini sağlayan radyo ile iletişim kurmak da oldukça basittir. Radyonun, dinleyicilerine özel olarak açmış olduğu bir WhastApp hattı bulunmaktadır. Hat üzerinden radyoya her an mesaj gönderimi mümkündür. Dinleyiciler mesaj gönderimleri neticesinde istek parçalarının yayınlanmasını da sağlayabilmektedir. Programcılar ile devam eden yayınlarda ise bu hat, soru cevap sisteminin ilerleyebilmesi için kullanılabilmektedir.

SlowTürk Online Dinle

SlowTürk yayınları arasında Top 20 listesinin çaldığı programlar güncel olarak değişim göstermektedir. Slow müzik hayranları bu sayede ülkemizde en çok çalan ya da yeni çıkıp popüler hale gelen ilk 20 şarkıyı dinleyebilmektedir. Ayrıca radyonun internet sitesinde Top 20 listesi her an yayımlanmaktadır. Programı kaçıran dinleyiciler listenin tamamına SlowTürk internet adresinden ulaşabilmektedir.
Dinleyicilerin SlowTürk canlı yayınlarına online olarak erişim sağlayabilmeleri de mümkündür. Online erişimlerde uygulama ve program indirilmesi zorunlu değildir. Radyonun dinlenebilmesi için sistem içerisine bir Player eklenmiştir. İnternet sitesi üzerinde yer alan Player, üzerinde yer alan başlatma tuşuna basılmasının ardından çalmaya başlamaktadır. Bu sayede bireyler radyoya erişim sağlayabilmek için bilgisayarlarına ya da cihazlarına bir uygulama indirmek zorunda kalmamaktadır. Ancak tercih edilmesi halinde radyonun internet sitesinde hem IOS hem de Android aplikasyonları bulunabilmektedir. Radyoyu devamlı olarak dinleyen bireyler aplikasyonları ücretsiz bir şekilde cihazlarına indirerek her an SlowTürk erişimi sağlayabilmektedir. Aplikasyonların akıllı cihazlarda kasma sorununa yol açmadığı da bilinmektedir.

SlowTürk Kelimeler;

  • Slow Türk
  • Slow Türk dinle
  • Slow Türk canlı dinle
  • Slow Türk radyo dinle
  • Slow Türk FM dinle
  • canlı radyo
  • radyo dinle

SlowTürk
»
Popüler Radyo Yayınları
CRL